Žaibosauga

GARANTUOJAME AUKŠČIAUSIĄ KOKYBĘ, UŽ MAŽIAUSIĄ KAINĄ.

Daugeliui pastatų žaibosauga neprivaloma, o apie žaibosaugos reikalingumą sprendžia pats savininkas (atestuotos įmonės gali tik suteikti informaciją). Tačiau mūsų šalyje apsaugą nuo žaibo išmano mažiau, kaip 10% ją siūlančių įmonių. Dauguma jų bruka savo prekę nemąstydami, kad kartais žaibosauga tik padidina žalos riziką. Viskas labai paprasta: labiau apsimoka investuoti į reklamą ir pardavimų vadybą, nei į kvalifikacijos kėlimą. Mano nuomone, geriausia reklama: rekomendacijos ir kontroliuojančių institucijų paskatinimas… Seniau žmonės bijojo žaibo ir žinojo, kad geriau nestatyti žaibolaidžio, negu jį pastatyti blogai, būkim protingi. Žaibosaugos įrengimas Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje. Reali žaibosauga, su realiom garantijom. Nuoširdžiai patariu, prieš nusprendžiant įsirengti žaibosaugą, pasitarkit su kuo daugiau specialistų, nesusijusių su įrangos montavimu (pvz. gamintojų atstovais, pardavėjais, vadybininkais). Jie bus objektyvesni ir nešališki. Atsargiai reikia rinktis montuosiančią įmonę, VISAD REIKIA REIKALAUTI KONKRETIZUOTŲ PASIŪLYMŲ, KAD BUTŲ GALIMA PALYGINTI, KAS ĮEINA Į KAINĄ. Linkiu nepakliūti.

Lightning NOAA
Aktyvinė žaibosauga

Dabar gana populiari aktyvinė žaibosauga ir dauguma įmonių vos ne primygtinai ją perša. Tačiau neskubėkit jos rinktis, kadangi, tai aktyvi apsauga – ji turi būti ypač atsakingai sumontuota ir nuolat prižiūrima. Jokiais būdais žaibo nuleidimo laidinikai negali būti slepiami po stogo danga, ar po išorine apdaila – nėra tokių izoliuojančių medžiagų, kurios atlaikytų žaibo įtampą. Jei į įprastinę žaibosaugą žaibas gali ir netrenkti, tai į aktyvinę jis tiktrai trenks anksčiau ar vėliau. Be to 95% įmonių net nežino, kad į aktyvinės žaibosaugos komplektaciją privalomas žaibų skaitiklis , kad pataikius žaibui, elektronika gali sugesti. Mes patarsime, kokį žaibosaugos tipą pasirinkti, suprojektuosime bei parodysime, kaip atrodys objektas su žaibosaugos elementais, tada susitarsime dėl kainos ir mokėjimo būdo, greitai ir kokybiškai viską sumontuosime ir įforminsime. Suteiksime garantiją (garantijos laikas priklauso nuo žaibosaugos apsaugos klasės ir objekto pavojingumo (iki 10m)).

Parenkame, montuojame ir prižiūrime įžemintuvus (įžeminimo kontūrus), taip pat juos tikriname, vertiname ir atstatome, perimame priežiūrą. Naujai sumontuotiems, arba atstatytiems įžemintuvams išrašome pasus, suteikiame garantiją (atskirais atvejais iki 50 metų). Ne paslaptis, kad mūsų elektros tinklai nusidėvėję, progresuojant klimato atšilimui vis daugėja žaibų, pasitaiko neatsakingų, ar nekvalifikuotų elektromonterių, todėl viršįtampiai, didesni ar mažesni, tampa kasdienybe. Deja nelinksma ta kasdienybė, kai sugenda kompiuteris (už 600 – 1000 €), ar televizorius (už 500 €), ar skalbyklė (už 300 €), ar šaldytuvas (už 400 €) ir t.t. Susimontuoti apsaugos nuo viršįtampių sistemą nėra pigu, bet ji atsiperka jau pirmą kart suveikusi. Be to, jei apsaugą parinks ir projektuos kvalifikuotas specialistas – galite sutaupyti iki 70 procentų, neprarandant apsaugos kokybės, o netinkamai sumontuota apsauga gali ne tik nesuveikti, bet ir sukelti gaisrą. Parenkame, projektuojame ir montuojame apsaugas nuo viršįtampių. Projektus deriname su VST (ar RST) (kadangi pirmos dvi pakopos montuojamos prieš el.apskaitą, o be jų sistema neveiks). I-os, ll-os ir lll-ios klasės apsaugą nuo viršįtampių gali sumontuoti tik atestuoti specialistai (l-a apsaugos klasė apsaugos nuo 99,9 proc. viršįtampių, o IV-a tik nuo 84proc.).

23249 landscape lightning