Elektrikai Klaipėdoje

Elektrikai Klaipėda

Elektrikai – tai specialistai, kurie remontuoja ir plečia elektros tinklus, šalina gedimus elektros linijose ir stebi elektros linijų būklę. Elektriko darbe reikia griežtai laikytis saugos taisyklių. Elektrikams priskiriami ir tie, kurie atlieka montavimo darbus, ir tie, kurie reguliuoja elektros įrangą.

Elektriko darbas susijęs su rizika, nes netinkamai elgiantis su elektros įranga galima susižeisti darbe. Todėl elektrikai turi būti atsargūs ir tvarkingi.

333 1
333 1

Kodėl reikalingi elektrikai?

Elektrikai įrengia ir remontuoja elektros tinklus ir elektros prietaisus. Daugelis šios profesijos atstovų dirba visą darbo dieną paslaugų įmonėse, tačiau kiekviena didelė įmonė turi savo specialistus, kurie stebi gamybinės įrangos ir elektros tinklų veikimą patalpose. Elektrikas yra atsakingas už elektros įrangos priežiūrą ir diagnostiką, nepertraukiamo elektros energijos tiekimo užtikrinimą ir gedimų šalinimą.

Kada kreiptis į elektriką?

Elektriko dažniausiai prireikia, kai nutrūksta elektros lizdas, įvyksta trumpasis jungimas laiduose ar prietaisuose ir kitais elektros prietaisų gedimo atvejais. Elektriko taip pat gali prireikti, kai reikia pakeisti senų ar naujų elektros kabelių vietą, prijungti šviestuvą ar įrengti skaitiklį.

Kas yra elektros instaliacijos darbai?

Kas tiksliai yra elektros instaliacija? Tai įvairių rūšių darbų rinkinys, kurio pagrindinis tikslas – aprūpinti jus, vartotojus, elektros energija. Visa veikla, atliekama esant įtampai, yra neatsiejama elektros instaliacijos darbų dalis:

  1. Kištukinių lizdų ir jungiklių keitimas;
  2. Elektros skaitiklių prijungimas arba keitimas;
  3. Elektros laidų išmontavimas ir montavimas ir kt.

Elektros instaliacijos paslaugos taip pat apima vidaus (t. y. patalpų viduje) ir išorės (gatvių apšvietimo ir kt.) darbus.

Kadangi elektros instaliacija yra gana “purvinas” procesas, prieš kviečiant meistrą būtina paruošti patalpą. Jei elektros instaliacija turi būti atliekama už pastato ribų, pasirūpinkite, kad elektrikai galėtų dirbti be įvairių kliūčių.

Elektros instaliacijos etapai

bend1

Pirmajame etape, užsakant elektros instaliacijos paslaugas, elektrikai turi pateikti jums projektą, jo įgyvendinimo etapus ir apskaičiavimą, kuriame būtų atlikti skaičiavimai. Paprastai tai būna tipinis butų projektas, kurio nereikia rengti iš naujo. Tai sumažina darbo kainą. Galutinio rezultato kokybė priklauso nuo to, kaip gerai parengtas elektros instaliacijos planas. Todėl prieš pradėdami darbą susitarkite dėl tvarkaraščio ir grafiko.

Kitame etape elektrikai patikrins jūsų patalpų elektros instaliaciją. Svarbu žinoti, kad jei laidai seni ir netinkami, juos reikia visiškai pakeisti.

Kitas žingsnis – elektros instaliacija. Baigę darbą, turėtumėte patikrinti, ar nėra klaidų, ir, jei jų rasite, ištaisyti. Taip pat atliekamas patalpos, kurioje buvo atliekami elektros instaliacijos darbai, “bandymas”.

Kiek kainuoja elektriko tiekimo paslaugos ?

Teikiame paslaugas už prieinamą kainą. Elektros instaliacijos kaina priklauso nuo daugelio veiksnių:

  • Atliekamų darbų rūšies ir sudėtingumo
  • Eksploatacinių medžiagų kainos
  • Darbui skirto laiko

Pirmiausia Elektrikas atlieka išvykimą už:

  • apimties sąmatą
  • projekto parengimas
  • išlaidų apskaičiavimą
  • biudžeto sudarymo

Pasirinkto rangovo kainoraštyje patikrinkite apytiksles elektros energijos paslaugų kainas. Kiekvienas elektrikas nustato skirtingas paslaugų kainas, galite jas palyginti ir pasirinkti jums tinkančias.

Kada reikia kviesti elektrikus?

Elektriką reikėtų kviesti į namus, jei įkaista elektros lizdai, laidai, jaučiamas nemalonus tirpstančios izoliacijos, degėsių kvapas. Elektriko paslaugų prireikia, kai iš prietaisų kyla kibirkštys, dūmai. Inžinieriai pašalins gedimą, o butas, namas ar biuras bus saugus.

Kodėl verta kreiptis pas mus?

Kad elektros darbai būtų atlikti kokybiškai ir laiku, užsisakykite patyrusių mūsų specialistų paslaugas. Mūsų elektrikai padarys naują elektros instaliaciją kambaryje, prijungs visus elektros prietaisus, pertvarkys kambario apšvietimą. Be to, meistrai padės užbaigti elektros instaliaciją ir pravesti elektrą į butą. Visi mūsų elektrikai turi leidimų dirbti su įvairiais elektros įrenginiais grupę. Dirbdami jie naudoja specializuotus matavimo elektros prietaisus ir įrankius.

Elektros darbų specifika

Kvalifikuoti elektrikai padės jums atlikti buto elektros instaliaciją. Jie įrengs elektros instaliaciją naudodami aukštos kokybės kabelį ir prijungs jį prie skydo. Meistrai pašalins gedimus ir atliks kokybišką elektros instaliacijos remontą visuose kambariuose.