Apie mus

UAB ,,ALDROMA” – AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS GARANTIJA.

Nežaiskite su likimu, nesusigundykit aferistų psiūlymais. Ypač atsargiai vertinkite suirutės metu iškylusias įmones, čia dažniausiai susirenka didžiųjų įmonių sunkmečiu išbrokuoti ,,specai”.

Skirtingai nei daugelyje stambių įmonių, kur trys dirda šeši guli, dviems darbe pirma diena, keturi rytoj išeina – pas mus nedidelis, daug metų nesikeičiantis, darbštus ir draugiškas kolektyvas. Ilgametė patirtis, kasmetinė atestacija ir aktyvus dalyvavimas seminaruose padeda konsultuoti bei atlikti darbus, visad vienu žingsniu pralenkian konkurentus ir ,,visų galų meistrus”.

Siūlome atestuotas, kokybiškas ir operatyviai atliekamas paslaugas už kainą, niekuo nesiskiriančią nuo eilinio „pagal patentą dirbančio” asmens, skirtumas tas, kad visi darbai apdrausti, operatyviai atliekame garantinį ir pogarantinį aptarnavimą. Klientui pageidaujant, paruošiame visus reikalingus projektus, dokumentaciją ir suderiname su atitinkamomis institucijomis.

Mums nereikia išlaikyti armijos vadybininkų, buhalterių, automobilių ir t.t., todėl galime siūlyti žemesnę kainą ne kokybės sąskaita. Todėl jei nerandate patikimų specialistų, kreipkitės – padėsime. Visad pasiūlysim aukščiausią kokybę už žemiausią kainą. Dirbame Klaipėdos mieste ir apskrityje, bet vykstame į visus Lietuvos miestus. Išrašome sąskaitas-faktūras.

kondicionieriu garantija
4cb4LKkcg

Ar, žinote, kad Lietuvoje elektros montavimo darbus ir matavimus elektros įrenginiuose teisingai (laikantis Europos Sąjungos ir Lietuvos standartų) atlieka mažiau, kaip pusė, o žaibosaugos srityje mažiau, kaip 10 procentų įmonių ir privačių asmenų. Pagrindinės priežastys yra trys:

  1. Dauguma nori kuo daugiau uždirbti įdėjus minimumą pastangų ir medžiagų.
  2. Dideliai daliai trūksta žinių ir (arba) patirties, o nusižiūrėti šioje srityje, beveik neįmanoma (kiekvienas objektas individualus, o išimtys dažnai svarbesnės už taisykles).
  3. Treti tiesiog abejingai žiūri į savo darbą ir galimas pasekmes (aišku, ir kontrolės trūksta).

Jūsų rankose jūsų turtas, šeimos gerovė ir ramus gyvenimas. Susiekite su keliais specialistais, palyginkite pasiūlymus, papasakokite apie konkurentų siūlymus (paklauskit kuo jie pranašesni už kitus), stenkitės nesirinkti labai pigių, ar pernelyg brangių projektų (ypač aktyvinės žaibosaugos, ji parenkama tik išimtinais atvejais ir turi būti sumontuota ir prižiūrima ypač atsakingai – tai ilgalaikės išlaidos).