Daugiabučiai

DAUGIABUČIŲ GYVENAMUJŲ NAMŲ ELEKTROS TINKLO ATNAUJINIMAS

Klaipėdoje esame atnaujinę daugiau daugiabučių gyvenamų namų, negu visos kitos įmonės kartu sudėjus.

Dauguma daugiabučių pastatytų prieš 30 ir daugiau metų reikalauja elektros instaliacijos remonto ir atnaujinimo. Namuose, kurie buvo pastatyti prieš 30-50 metų, įrengtoji elektros galia vienam butui neviršija 1,5 kw. Dabar viena elektrinė orkaitė viršija visą įrengtąją galią. Kadangi senuose daugiabučiuose neįrengtas galios ribojimas, vidaus elektros tinklas stipriai perkraunamas ir išbalansuojamas.

bend1
bend2
bend4
P60422 103540
P60422 103523
Nuotrauka0051
Picture 054

Tokiems namams magistralinio elektros tinklo atnaujinimas yra būtinas. Dažniausiai reikalingas magistralių keitimas, leistinos naudoti galios apribojimas įrengiant automatinius jungiklius, vietoj paketinių jungiklių. Jeigu bute veikia visi kištukiniai lizdai ir šviesos jungikliai tai nereiškia kad viskas gerai. Senų aliuminio laidų sujungimai ir izoliacija seniai susidėvėjo. Laidų sujungimo vietos kaista, geriausiu atveju yra elektros nutekėjimas, bet dažniau sugenda elektronikos prietaisai, arba kyla gaisras.

Sukaupta patirtis leidžia darbus atlikti nepriekaištingai kokybiškai ir už geriausią kainą. Klaipėdoje esame atnaujinę virš 200 daugiabučių. Mūsų elektros darbų kainos nesiskiria nuo dirbančių pagal patentą . Dažniausiai dirbame Klaipėdos regione.

Statybiniai įvadai

statybinis ivadas 01
statybinis ivadas 02